Jdi na obsah Jdi na menu

Články a recenze v tisku

 

Předem děkujeme za Vaše reakce na naše představení. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Včelí medvídci

(Jana, 16. 4. 2018 13:05)

Dobrý den, byla jsem včera s dcerkou na představení v Týništi. Když jsme Vás pak za divadlem potkaly, jak nakládáte kulisy do auta, zapomněly jsme Vám říct, že Vaše představení bylo moc krásné. Moc se nám líbilo! Některé ty sourozenecké scény mi něco velmi připomínají:-)). Určitě se na Vás zase přijdeme podívat.
Jo - placky máme, a to dvě, jednu ještě pro ségru, která s námi nemohla jít. Takže příště nás bude víc:-). Děkujeme za hezký zážitek.

Úžasný Fík

(Martina, 9. 4. 2018 9:38)

Všechny pohádky divadla Krapet znám a patří k nejhezčím, které jsem kdy viděla.
Ovšem poslední premiéra předčila všechny pohádky, další oblíbený večerníček zabodoval u dětí i dospělých. Všem opravdu doporučuji.

včelí medvídci

(Smékalová, 25. 3. 2018 18:47)

Dobrý den, byla jsem s vnučkou minulý týden na příhodách včelích medvídků v divadle Šantovka v Olomouci. Vnučka byla z představení nadšená a já taky. Bylo to velmi vydařené představení pro děti, kdy se baví nejen děti, ale i jejich dospělý doprovod. Děkuji, zdraví "Divizna" z Olomouce

nadšení

(Lehnerová Hana s manželem, 10. 3. 2018 18:07)

Dnes jsme u TESCO v Plzni viděli Vaše auto a teď jsem si našla, kdo jste. Vzhledem
k bezvadným recenzím je jasné, že až budete zase v Plzni, vyrazíme s vnoučaty,
do Alfy. Přejeme Vám hodně elánu, nápadů a rozzářených očí nejen dětí, ale i do
spělých diváků. Hodně zdaru !!!

Skvělý Fík !

(Štěpánka Fialová, 24. 2. 2018 20:24)

Chtěla bych poděkovat za dnešní úžasné představení v Horních Počernicích-pro mojí dvouletou vnučku to byla vůbec první návštěva divadla a myslím,že jsme díky vám zahájili výborně !
Těšíme se na další krásné divadelní zážitky !
Emma s babičkou

Zimní příhody včelích medvídků

(Adéla, 14. 11. 2017 21:29)

Dobrý den, děkuji za nádherné nedělní představení v Prachaticích. Líbilo se nejen dětem, ale i nám, rodičům. A tak si hned kupuji lístky do Krumlova, kde budete koncem listopadu :-)

POCHVALA

(mozartova4@materinkykv.cz, 2. 12. 2016 13:21)

Dne 2.12.2016 jsme s dětmi shlédly představení ,,Zimní příhody včelích medvídků" v karlovarském divadle. Chceme poděkovat za perfektní výkony herců, výborné kostými, efekty a v neposlední řadě nenásilné zapojení dětí do děje. Z divadla jsme si všichni odnesli hřejivý zážitek. Vaše představení pro děti předčilo všechna, co jsme za dvacetiletou praxi kdy viděly!
DĚKUJEME a přejeme Vám hodně elánu do dalších divadelních let!!!
S pozdravem,
učitelky z MŠ Mozartova, Karlovy Vary

Včelí medvídci

(Klírová A., 20. 6. 2016 14:06)

Krásné představení Příhody včelích medvídků v Mladé Boleslavi. Děti ze školky se náramně bavily. Veselé představení a um herců!!! Děkujeme.

Berchtold 28.5.2016

(Eva, 2. 6. 2016 9:01)

Dobrý den,
byli jsme se synem na dětském dni na Zámku Berchtold, kde jste měli představení Příhody včelích medvídků. Musím přiznat, že i dospělí se zasmáli. Moc pěkné.Děkujeme
Eva D.

Poděkování za představení Zimní příhody včelích medvídků

(Eva, 14. 2. 2016 18:32)

Dne 13.2.2016 jsem navštívila s 4-letým vnoučkem Vaše představení v KC 12 v Modřanech a musím Vám moc poděkovat. Krásné kulisy, herecké výkony od začátku až do konce, které zaujmou nejen děti ale i dospělé. Velká pochvala.

tomdomdva@seznam.cz

(Tomaš Domansky, 11. 1. 2016 14:59)

Muj synovec se během predstaveni zakoukal do slečny Sajlerove ,samozrejme vysoce hodnotil herecke vykony celeho souboru, moc vam fandime,brzy na shledanou,Tomaš Domansky

Dárečky

(Petra Nováková, 21. 11. 2015 17:49)

Dobrý den, je to hodinka co jsme se vrátili plný zážitků z představení Zimních příhod včelích medvídků. Tímto bych chtěla poděkovat, opravdu nás vaše příhody vždy nadchnou a hlavně moje tři děti. Dnes jsme Čmeldovi a Brumdovi donesli dva malé kamarády ( jejich malou kopii ) , jen děti byli trochu zklamané, že nemohli předat osobně. Snad se k Vám dostali a máte z nich malinkou radost. Jen jsem chtěla říct, že to byl nápad našich děti Elišky, Katky a Michálka. Po prvním představení , mi doma řekli, že by chtěli taky Čmeldovi a Brumdovi udělat radost a tak jsme ji vyrobili dva malé kamarády. Děkujeme za krásné představení a těšíme se na příští shledání. S pozdravem Novákovi.

Ostrava - Zahrada

(Ivča, 8. 11. 2015 23:44)

Děkujeme za úžasné představení v Ostravském kině ;-) všichni byli moc spokojeni a doufáme, že nás zase brzy navštívíte ;-) pracovníci z kina

Poděkování - Příhody včelích medvídků Olomouc 4. 10. 2015

(Hanka, 4. 10. 2015 19:45)

Moc děkujeme za dnešní představení v Olomouci. Byli jste všichni naprosto úžasní, ale to, co předváděl pan Zdeněk Tomeš ve své víceroli bylo něco neskutečného - velký obdiv a velká poklona. Výborné představení, kde se nenudí ani dospělý. Ještě jednou díky moc.

Zahrada v Krnově

(Pavel, 26. 2. 2015 11:16)

Zahrada je úžasná!

Zahrada

(Alena, 8. 1. 2015 7:08)

Dobrý den, prosím, jak je dlouhé představení Zahrada? Děkuji za odpověď.

Vánoce

(Patrik, 24. 12. 2014 15:33)

Přeji krásné svátky všem zvířátkům lesní říše!:-))

Divadlo Metro, Praha - Kocour Modroočko

(Lucie Boháčová, 30. 11. 2014 7:47)

Dobrý den všem, včera jsem se synem navštívila přestavení Kocour Modroočko v divadle Metro v Praze. Představení bylo, tak jako všechny ostatní, naprosto úžasné, chodíme pravidelně již třetím rokem a už se těšíme o vánočních svátcích na novinku Zahrada. Pamatuji si, že naše první pohádka, kterou jsme viděli byla Příhody včelích medvídků a od té doby vyhledávám všechny novinky tohoto souboru, abychom si zase vyrazili a krásně se se synem pobavili!

Dnes v Klatovech- "Zahrada"

(Soňa, 23. 5. 2014 19:24)

Dobrý den!!!Dnes jsme s dětmi byli v klatovském divadle na Vašem představení,a moc dobře jsme se bavili!!!Děkujeme,pro děti to byl báječný zážitek."Kluci" i "Kocour" měli ohromný úspěch,všechno se dětem líbilo.Také kulisy krásné,i to jak děti byly vtaženy do děje.....Mám ten příběh moc ráda,tak jsem byla zvědavá na zpracování,je to dost náročné.Ve vašem podání-paráda.Zdravím Vás,a těšíme se zas někdy příště!!!Ať se Vám daří,ahoj!Soňa. :-)

Den Prahy 1

(Mirka, 20. 5. 2014 10:52)

Dobrý den, v rámci Dne Prahy 1 jsme s dcerou (2,5 roku) navštívily v divadle Rokoko Příběhy včelích medvídků. Byla nadšená nejen dcera, ale i já s kamarádkou (co jsem pozorovala, velmi se bavily i ostatní maminky) - herci úžasní, vtipní, vtáhli do děje, nádherné kostýmy a kulisy - moc děkujeme za kulturní zážitek a budu sledovat další vaše představení, abychom zase mohly zajít :)
P.S. plus za to, že paní Sajlerová-včelí mamka je narozena stejný den jako já a herec, který hrál multi roli (pavouk, motýl, Pučmeloud, Kavpík...) byl ÚŽASNÝ!!
Moc všechny herce pozdravuje, Mirka a Miriam