Jdi na obsah Jdi na menu

Články a recenze v tisku

 

Předem děkujeme za Vaše reakce na naše představení. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nadšení

(Lehnerová Hana s manželem, 10. 3. 2018 18:07)

Dnes jsme u TESCO v Plzni viděli Vaše auto a teď jsem si našla, kdo jste. Vzhledem
k bezvadným recenzím je jasné, že až budete zase v Plzni, vyrazíme s vnoučaty,
do Alfy. Přejeme Vám hodně elánu, nápadů a rozzářených očí nejen dětí, ale i do
spělých diváků. Hodně zdaru !!!

Skvělý Fík !

(Štěpánka Fialová, 24. 2. 2018 20:24)

Chtěla bych poděkovat za dnešní úžasné představení v Horních Počernicích-pro mojí dvouletou vnučku to byla vůbec první návštěva divadla a myslím,že jsme díky vám zahájili výborně !
Těšíme se na další krásné divadelní zážitky !
Emma s babičkou

Zimní příhody včelích medvídků

(Adéla, 14. 11. 2017 21:29)

Dobrý den, děkuji za nádherné nedělní představení v Prachaticích. Líbilo se nejen dětem, ale i nám, rodičům. A tak si hned kupuji lístky do Krumlova, kde budete koncem listopadu :-)

POCHVALA

(mozartova4@materinkykv.cz, 2. 12. 2016 13:21)

Dne 2.12.2016 jsme s dětmi shlédly představení ,,Zimní příhody včelích medvídků" v karlovarském divadle. Chceme poděkovat za perfektní výkony herců, výborné kostými, efekty a v neposlední řadě nenásilné zapojení dětí do děje. Z divadla jsme si všichni odnesli hřejivý zážitek. Vaše představení pro děti předčilo všechna, co jsme za dvacetiletou praxi kdy viděly!
DĚKUJEME a přejeme Vám hodně elánu do dalších divadelních let!!!
S pozdravem,
učitelky z MŠ Mozartova, Karlovy Vary

Včelí medvídci

(Klírová A., 20. 6. 2016 14:06)

Krásné představení Příhody včelích medvídků v Mladé Boleslavi. Děti ze školky se náramně bavily. Veselé představení a um herců!!! Děkujeme.

Berchtold 28.5.2016

(Eva, 2. 6. 2016 9:01)

Dobrý den,
byli jsme se synem na dětském dni na Zámku Berchtold, kde jste měli představení Příhody včelích medvídků. Musím přiznat, že i dospělí se zasmáli. Moc pěkné.Děkujeme
Eva D.

Poděkování za představení Zimní příhody včelích medvídků

(Eva, 14. 2. 2016 18:32)

Dne 13.2.2016 jsem navštívila s 4-letým vnoučkem Vaše představení v KC 12 v Modřanech a musím Vám moc poděkovat. Krásné kulisy, herecké výkony od začátku až do konce, které zaujmou nejen děti ale i dospělé. Velká pochvala.

tomdomdva@seznam.cz

(Tomaš Domansky, 11. 1. 2016 14:59)

Muj synovec se během predstaveni zakoukal do slečny Sajlerove ,samozrejme vysoce hodnotil herecke vykony celeho souboru, moc vam fandime,brzy na shledanou,Tomaš Domansky

Dárečky

(Petra Nováková, 21. 11. 2015 17:49)

Dobrý den, je to hodinka co jsme se vrátili plný zážitků z představení Zimních příhod včelích medvídků. Tímto bych chtěla poděkovat, opravdu nás vaše příhody vždy nadchnou a hlavně moje tři děti. Dnes jsme Čmeldovi a Brumdovi donesli dva malé kamarády ( jejich malou kopii ) , jen děti byli trochu zklamané, že nemohli předat osobně. Snad se k Vám dostali a máte z nich malinkou radost. Jen jsem chtěla říct, že to byl nápad našich děti Elišky, Katky a Michálka. Po prvním představení , mi doma řekli, že by chtěli taky Čmeldovi a Brumdovi udělat radost a tak jsme ji vyrobili dva malé kamarády. Děkujeme za krásné představení a těšíme se na příští shledání. S pozdravem Novákovi.

Ostrava - Zahrada

(Ivča, 8. 11. 2015 23:44)

Děkujeme za úžasné představení v Ostravském kině ;-) všichni byli moc spokojeni a doufáme, že nás zase brzy navštívíte ;-) pracovníci z kina

Poděkování - Příhody včelích medvídků Olomouc 4. 10. 2015

(Hanka, 4. 10. 2015 19:45)

Moc děkujeme za dnešní představení v Olomouci. Byli jste všichni naprosto úžasní, ale to, co předváděl pan Zdeněk Tomeš ve své víceroli bylo něco neskutečného - velký obdiv a velká poklona. Výborné představení, kde se nenudí ani dospělý. Ještě jednou díky moc.

Zahrada v Krnově

(Pavel, 26. 2. 2015 11:16)

Zahrada je úžasná!

Zahrada

(Alena, 8. 1. 2015 7:08)

Dobrý den, prosím, jak je dlouhé představení Zahrada? Děkuji za odpověď.

Vánoce

(Patrik, 24. 12. 2014 15:33)

Přeji krásné svátky všem zvířátkům lesní říše!:-))

Divadlo Metro, Praha - Kocour Modroočko

(Lucie Boháčová, 30. 11. 2014 7:47)

Dobrý den všem, včera jsem se synem navštívila přestavení Kocour Modroočko v divadle Metro v Praze. Představení bylo, tak jako všechny ostatní, naprosto úžasné, chodíme pravidelně již třetím rokem a už se těšíme o vánočních svátcích na novinku Zahrada. Pamatuji si, že naše první pohádka, kterou jsme viděli byla Příhody včelích medvídků a od té doby vyhledávám všechny novinky tohoto souboru, abychom si zase vyrazili a krásně se se synem pobavili!

Dnes v Klatovech- "Zahrada"

(Soňa, 23. 5. 2014 19:24)

Dobrý den!!!Dnes jsme s dětmi byli v klatovském divadle na Vašem představení,a moc dobře jsme se bavili!!!Děkujeme,pro děti to byl báječný zážitek."Kluci" i "Kocour" měli ohromný úspěch,všechno se dětem líbilo.Také kulisy krásné,i to jak děti byly vtaženy do děje.....Mám ten příběh moc ráda,tak jsem byla zvědavá na zpracování,je to dost náročné.Ve vašem podání-paráda.Zdravím Vás,a těšíme se zas někdy příště!!!Ať se Vám daří,ahoj!Soňa. :-)

Den Prahy 1

(Mirka, 20. 5. 2014 10:52)

Dobrý den, v rámci Dne Prahy 1 jsme s dcerou (2,5 roku) navštívily v divadle Rokoko Příběhy včelích medvídků. Byla nadšená nejen dcera, ale i já s kamarádkou (co jsem pozorovala, velmi se bavily i ostatní maminky) - herci úžasní, vtipní, vtáhli do děje, nádherné kostýmy a kulisy - moc děkujeme za kulturní zážitek a budu sledovat další vaše představení, abychom zase mohly zajít :)
P.S. plus za to, že paní Sajlerová-včelí mamka je narozena stejný den jako já a herec, který hrál multi roli (pavouk, motýl, Pučmeloud, Kavpík...) byl ÚŽASNÝ!!
Moc všechny herce pozdravuje, Mirka a Miriam

Zimní příhody včelích medvídků v Milevsku

(Pavla, 8. 3. 2014 21:33)

Vaše představení bylo ÚŽASNÉ :-) Moc se líbilo dětem i doprovázejícím dospělým. Děkujeme za krásný zážitek.

Překrásné..

(Noskovi, 25. 1. 2014 19:41)

Dnes jsme Vás viděli v Plzni v divadle Alfa. Zimní příběhy včelých medvídků jsou kouzelné, překrásné..doporučuji každému dojít nebo dojet si za Vámi. Do divadla s dětmi chodíme pravidelně, mají 3 a 7 let, ale upřímně..tohle jsme ještě nezažili..úplně jste nás strhli, pobavili, donutili k záchvatům smíchu..díky Vám krásné odpoledne. Děkujeme! Ještě jsem nezažila, aby celé hlediště ( plné dětí ) tak úžasně spolupracovalo s herci - křičelo, foukalo, zpívalo, tleskalo..Bětuška nezapomene na vytahování brček z pusy a Ondra na lítající šípek :-) a padající sníh a maminka na nasazení brýlí a hraní na "kytaru"..a táta..na mámin smích, kterého je někdy tak málo..jednoduchý, pro děti snadno pochopitelný humor..a přitom i dospělý člověk zůstane okouzlen. Chceme Vás vidět zase, vraťte se, prosím :-) !!

Příhody včelích medvídků- Zlate Hory, dnes

(landrynka, 22. 1. 2014 22:24)

S U P E R!!!!!!!! N Á D H E R A!!!!!