Jdi na obsah Jdi na menu

Články a recenze v tisku

 

Předem děkujeme za Vaše reakce na naše představení. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Skvělé představení

(Sylva, 26. 5. 2011 13:48)

Díky moc za skvělé "včelí medvídky"v Brně -Líšni. Kostýmy vynikající, herci také i pojetí,komunikace s dětmi....i jako dospělák jsem byla nadšená!Určitě přijeďte k nám zase:-)

Divadlo v parku - Praha Kunratice

(Klára, 21. 5. 2011 20:17)

Díky moc za nádherné představení o včelích medvídcích, děti byli unešené, a hlavně moc díky, že jste to zvládli ve ztížených podmínkách "cizí" scény. Nádherné kostýmy a rekvizity, skvěle zahrané, radost pohledět !!!!
Ať se daří
Klára

Kde hrajete

(Hana Řežábková / Zdeněk Tomeš, 25. 3. 2011 17:29)

Dobrý den milé DIVADLO KRAPET,
ráda bych požádala o informaci, kam je možno za tvým úžasným představením dojet a shlédnout.
Jsme od Plzně, ale okruh 100 km není překážkou. Máte představení, která
nadchnou děti a rodiče nabíjejí energií. Díky za váš elán.
Děkuji a přeji pěkný den
Hanka Řežábková

Tak to je jeden z mnoha dopisů, kterým se musíme pochlubit...
Děkujeme
Zdeněk Tomeš

Velryba Lízinka Příbram

(Jan Marek, 21. 3. 2011 21:40)

Díky bylo to výborné,nemělo to chybu a těšíme se na Vaše další přestavení.Krásná výprava a výborní herci!

Všechna vaše představení

(Eva Veselá, 21. 3. 2011 21:34)

Jste skvělí,nádherná představení velmi vysoká úroveň viděla jsem od Vás vše a je škoda,že nejste v televizi to by se děti pobavily.Je divné,že Vás ještě nepozvali.Držíme Vám palce a jen tak dál.Je vidět,že do toho dáváte vše.Díky,díky díky.

Velryba Lízinka

(Slávka Švandová, 2. 3. 2011 20:47)

Děkujeme za krásné představení, viděla jsem s dcerkou (2,5roku) nedávno v Sobotce. Moc se nám oběma líbilo, dcera dodnes mluví o velkých a malých rybách, a to jsme byli už i na jiných představeních, ale na žádné nevzpomíná tak ráda jako Lízinku! Výborné!

Příběhy včelích medvídků

(Petr Soldát, Český Krumlov, 19. 12. 2010 17:30)

Moc pěkné přestavení, jak po děti, tak pro dospělé. Děkujeme.

Zimní medvídci

(Ivan Hořčica, 28. 11. 2010 2:15)

Když se mně manželka před měsícem zeptala, jestli má koupit lístek na Krapet i mně (když stačí, aby šel s malým cvrčkem jen jeden z rodičů), hned jsem měl jasno - vždyť to jsou ti , co byli v Ostravě s medvídkama před rokem a považoval jsem to za jedno z nejlepších dětských představení (Loutkové divadlo Ostrava - to je taky kvalita). Nezklamali jste ! Bylo to opět osvěžující.
Jen mne mrzí, že jsme si opět nemohli koupit program. Nevíme tak, jak se jmenují herci apod. A na těchto stránkách se to taky nedozvím - soubor tak příjemných herců zde nemáte vůbec zpropagovaný, škoda. Chtělo by to profily herců.

Včelí medvídci

(Hanina Zí, 22. 7. 2010 20:34)

20.7. jste hráli ve Sloupu v Čechách. Fantastické. Děkuji!! Ta čeština!, ten vtip!, ten výraz!, ten kontakt s malým i velkým divákem!, ta nevtíravost a přirozenost!!! Provázanost slova a zpěvu aj.!!
Psala bych ráda častěji o sloupských představeních, která by byla hezká a nepodceňovala diváka. Měla jsem velké štěstí, že jsem shlédla Vaše LUX představení. PS: Dětem je 5,5, 4 roky a moc pozdravují čmeláčky, berušku, ... , ale hlavně pavouka. Krásné kostýmy!!.

O kocourkovi Modroočkovi

(Dana Holcová, 25. 6. 2010 15:28)

Na zámecké slavnosti v Bukovanech 12.6.2010 jsme s dcerkou viděli vaše úžasné představení. Děkujeme za plnohodnotný zážitek. Skvělé.

představení

(Lea- šťovík, 2. 6. 2010 9:25)

Ahoj,dobře jsem se bavila na představení - Příhody včelích medvídků ve Starém Městě p.Sněž.,bylo to fantastické,děkuji.Kostýmy,kulisy a skvělý herecký výkon všech herců.Přeji mnoho dalších uspěchů.Zdraví divačka Šťovík,jak jste mně pojmenovali :-)
http://www.ddsslunata.wgz.cz/
http://divadelnisouborsok.wgz.cz/

Vceli medvidci

(Petra Prochazkova, 26. 5. 2010 12:52)

Zdravim Vas, chtela bych Vam podekovat za vynikajici predstaveni. S dcerkou(4roky) jsme se vytecne bavily, doufam, ze zase dorazite nekdy k nam na Vysocinu, radi se na Vas prijdeme podivat :o) Preji mnoho uspechu a jen tak dal!!!!!

Příběhy včelích medvídků

(Mš Na Tenise( Velíšská), 29. 4. 2010 15:56)

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za krásný zážitek z dnešního představení ve Vlašimi.Po všech stránkách super.Nádherné kostýmy, bezvadné herecké provedení.
Moc děkujeme a těšíme se na další Vaše představení.
Hanka

zimní medvídci

(Marcela z Kroměříže, 8. 3. 2010 16:59)

Dobrý den moc,Vám děkujeme za krásný zážitek ze včelích medvídků.Syn byla nadšený a já taky.Chodíme do divadla pravidelně jsme vždy spokojení,ale vaše přectavení bylo prostě super jak řekl syn.Děkujeme a už se moc těšíme na vaše další představení.Marcela

Zimní medvídci

(Monika z Příbrami, 26. 2. 2010 20:47)

Ahoj Vám všem, děkujeme za krásné představení v Příbrami!Syn (2,5roku)byl dnes v divadle poprvé a byl to pro něho takový zážitek, že zbytek dne vyprávěl co se na jevišti dělo.Já jako maminka jsem se skvěle bavila.Mnoho dalších úspěchů přeje Monika a Vítek.

Včelí medvídci

(MŠ Albrechtice, 2. 2. 2010 16:55)

Dobrý den, moc a moc Vám všem děkujeme za úžasné představení Včelích medvídků v Lanškrouně. Bohužel museli jsme odejít před koncem představení(důvod odjezd linkového autobusu).Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další představení.MŠ Albrechtice

Zimní příběh včelích medvídků

(Zuzana Krnov, 31. 1. 2010 20:00)

Dobrý den, moc Vám děkujeme za úžasné představení včelích medvídků v Krnově! Skvěle jsme se bavili!!! Dokonalá byla především souhra mezi účinkujícími a dětmi v hledišti, které byly doslova vtaženy do děje. Představení je propracované do detailů, kostýmy i scéna neměly chybu! Byla to super zábava pro děti i rodiče!!!
Moc děkujeme a těšíme se zase na viděnou!

Včelí medvídci

(Eliška, 27. 1. 2010 22:40)

Dobrý den, moc a moc Vám všem děkujeme za úžasné představení Včelích medvídků v Mladé Boleslavi. Těšíme se na další!!!!!

PODĚKOVÁNÍ

(MICHAELA, 17. 1. 2010 17:09)

CHTĚLA BYCH VÁM MOC PODĚKOVAT ZA PŘEDSTAVENÍ KOCOUREK MODROOČKO,DCERA(5 LET) NA NĚJ KAŽDÝ ROK CHCE,TAK I LETOS JIŘ PO TŘETÍ JSME VAŠE PŘEDSTAVENÍ NAVŠTÍVILI V DIVADLE KARLA HACKERA V PRAZE 8.VAŠE PĚVECKÉ A HERECKÉ VÝKONY VŠECH JSOU NÁDHERNÉ A NEZNÁM LEPŠÍ PŘEDSTAVENÍ NEŽLI JE TO VAŠE.DĚKUJEME MOC.

Skvělé představení

(Lucka s dětmi, 11. 1. 2010 8:02)

Dobrý den, chci Vám poděkovat za nedělní představení 10.1.10 v děčínském divadle. Tak skvěle jsme se ještě nepobavili. Těším se, že k nám zase zavítáte :-) Mějte se moc hezky :-)