Jdi na obsah Jdi na menu

Články a recenze v tisku

 

Předem děkujeme za Vaše reakce na naše představení. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Včelí medvídci

(MŠ Albrechtice, 2. 2. 2010 16:55)

Dobrý den, moc a moc Vám všem děkujeme za úžasné představení Včelích medvídků v Lanškrouně. Bohužel museli jsme odejít před koncem představení(důvod odjezd linkového autobusu).Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další představení.MŠ Albrechtice

Zimní příběh včelích medvídků

(Zuzana Krnov, 31. 1. 2010 20:00)

Dobrý den, moc Vám děkujeme za úžasné představení včelích medvídků v Krnově! Skvěle jsme se bavili!!! Dokonalá byla především souhra mezi účinkujícími a dětmi v hledišti, které byly doslova vtaženy do děje. Představení je propracované do detailů, kostýmy i scéna neměly chybu! Byla to super zábava pro děti i rodiče!!!
Moc děkujeme a těšíme se zase na viděnou!

Včelí medvídci

(Eliška, 27. 1. 2010 22:40)

Dobrý den, moc a moc Vám všem děkujeme za úžasné představení Včelích medvídků v Mladé Boleslavi. Těšíme se na další!!!!!

PODĚKOVÁNÍ

(MICHAELA, 17. 1. 2010 17:09)

CHTĚLA BYCH VÁM MOC PODĚKOVAT ZA PŘEDSTAVENÍ KOCOUREK MODROOČKO,DCERA(5 LET) NA NĚJ KAŽDÝ ROK CHCE,TAK I LETOS JIŘ PO TŘETÍ JSME VAŠE PŘEDSTAVENÍ NAVŠTÍVILI V DIVADLE KARLA HACKERA V PRAZE 8.VAŠE PĚVECKÉ A HERECKÉ VÝKONY VŠECH JSOU NÁDHERNÉ A NEZNÁM LEPŠÍ PŘEDSTAVENÍ NEŽLI JE TO VAŠE.DĚKUJEME MOC.

Skvělé představení

(Lucka s dětmi, 11. 1. 2010 8:02)

Dobrý den, chci Vám poděkovat za nedělní představení 10.1.10 v děčínském divadle. Tak skvěle jsme se ještě nepobavili. Těším se, že k nám zase zavítáte :-) Mějte se moc hezky :-)

Moc jsme se nasmály:-))

(Blanka a Justýna Anna Malá, 26. 11. 2009 21:05)

Díky za dnešní představení Včelích medvídků ve Dvoře Králové nad Labem.Dcera se báječně bavila a já s ní:-))Bezva humor,super kostýmy,komunikace s divákem!Viděly jsme loni i Kocoura Modroočka a tak jsme V8š úspěch při dalším představení očekávaly.Nezklamaly jste.Jen občas nebylo rozumět textu písničky,hudba byla příliš hlasitě...ale to není výtka,jen postřeh mě,coby dospěláka.Díky moc za moc pěkný zážitek v předvánoční čas a těšíme se,že přijedete i příště!!

Včelí medvídci v Teplicích

(Šťovík, 17. 5. 2009 21:40)

Dobrý večer. Ráda bych Vám poděkovala za dnešní představení Včelích medvídků v Teplicích. Bylo to naprosto skvělé!!! Celá naše rodina, ale i všichni v sále se dobře bavili. Už se těšíme na Vaše další představení v Teplicích. Děkujeme.

Včelí medvídci v Litoměřicích

(J.Kubíková, 4. 5. 2009 14:54)

Dobrý den, připojuji se k předchozímu vzkazu a také moc děkuji za Vaše Včelí medvídky. Bylo to jedno z nejhezčích dětských představení, které jsme s dětmi zhlédli. Skvělé kostýmy, vtip a spád a hlavně skvělá komunikace s diváky. Nejen děti byly nadšené. Přeji hodně úspěchů a těším se na další Vaše pohádky, Jaroslava Kubíková, Nové Dvory

Včelí medvídci v Litoměřicích

(J. Schusterová, 3. 5. 2009 19:36)

Dobrý den, ráda bych chtěla poděkovat za Včelí medvídky, které jste zahráli v Litoměřicích. Bylo to úžasné, báječné pro děti a věřím,že i dospělí se bavili obzvláště u některých dialogů :-) I když bylo krásné slunečné odpoledne, ta hodinka v divadle byla prostě báječná ! Přeji hodně úspěchů Jitka Schusterová, Litoměřice

Včelí medvídci

(V. Němcová, 19. 4. 2009 23:23)

Ráda bych poděkovala za dnešní představení Včelích medvídků v Kroměříži. Jste úžasní!!! Těšíme se na Vaše další představení. :)

Poděkování za představení

(J. Svobodová, 15. 2. 2009 13:59)

Dobrý den,
chtěli jsme Vám poděkovat za krásné představení "Kocour Modroočko", které jsme viděli v našem divadle v Mladé Boleslavi.
I my, rodiče, jsme se zasmáli a dobře pobavili.
Bylo to velmi příjemné.
Děkujeme a přejeme hodně síly a inspirace do dalších představení.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4